Pierwsze spojrzenie na nowe produkty JBL prezentowane na targach CES 2016

Pierwsze spojrzenie na nowe produkty JBL prezentowane na targach CES 2016

Oprócz słuchawek bezprzewodowych Everest Elite 100 firma JBL zaprezentowała zwiedzającym szereg nowych produktów, w tym głośniki JBL Clip 2 i JBL Charge 3, a także bezprzewodowe słuchawki The US Headphones do pomiaru tętna.

Unowocześniony głośnik bezprzewodowy JBL Clip 2, który wyglądem przypomina krążek, jest wyposażony w trójkątny karabinek, który umożliwia bezpieczne przymocowanie głośnika do plecaka lub roweru. Zapewnia to dodatkową wygodę podczas zajęć na świeżym powietrzu. Obudowa i głośnik są chronione przez wodoodporny materiał, dzięki czemu są odporne na działanie czynników zewnętrznych. W razie potrzeby można połączyć ze sobą dwa głośniki, aby stworzyć miniaturowy system stereo. Bateria w Clip 2 wystarcza na 8 godzin odtwarzania, a cena wynosi 59,95 USD.

Kolejnym urządzeniem jest JBL Charge 3, który charakteryzuje się nie tylko możliwością synchronizacji z innymi głośnikami producenta (JBL Extreme, JBL Pulse 2), ale także wbudowanym akumulatorem trzeciej generacji o pojemności 6000 mAh. Według twórców aplikacji, ładowanie będzie trwało 15 godzin. Obudowa ładowarki Charge 3, podobnie jak w poprzednim modelu, jest wodoodporna. JBL Charge 3 będzie dostępny w cenie 149,95 USD.

Bezprzewodowe słuchawki UA Headphones Wireless Heart Rate, stworzone we współpracy z firmą Under Armour, spełniają wymagania swojej nazwy. Agresywne wzornictwo i zauszne dopasowanie modelu In-Canal sprawia, że nie jest on tylko ciekawym dodatkiem do ćwiczeń, ale starannie wykonaną parą słuchawek, która stanie się również nieodzowną pomocą. Bezprzewodowe słuchawki UA Headphones Wireless Heart Rate mają wbudowany czujnik tętna, a ponadto użytkownik otrzyma roczną subskrypcję aplikacji MapMyFitness. Słuchawki będą kosztować 250 dolarów.

Wszystkie nowe produkty wprowadzone przez firmę JBL pojawią się w sprzedaży w marcu 2016 r.

13 czerwca 2022

Natalia Danielczyk

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie (kompozycja i aranżacja), doktorantka Wydziału Instrumentalnego, dźwiękowiec w lokalnym radiu