Nowość: słuchawki bezprzewodowe Bose QuietComfort 35

QuietComfort 35 to nowy produkt - bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów QuietComfort 35. Stanowi logiczną ewolucję modelu QuietComfort 25 i umożliwia podłączenie do źródła dźwięku za pośrednictwem technologii Bluetooth i NFC. Urządzeniami można sterować za pomocą aplikacji Bose Connect dostępnej dla urządzeń z systemem iOS i Android. Dzięki mikrofonom wbudowanym w muszle słuchawek zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, aktywna redukcja szumów jest zapewniona nawet w bardzo głośnym otoczeniu.

Zestaw Bose QuietComfort 35 jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i szarym. W modelu zastosowano nylon wypełniony włóknem szklanym, który z jednej strony nadaje całej konstrukcji lekkości, a z drugiej zapewnia jej niezbędną trwałość. Słuchawki są dostarczane z kablem audio o długości 1,2 m. Wbudowane akumulatory litowo-jonowe zapewniają do 20 godzin pracy na jednym ładowaniu w przypadku połączenia bezprzewodowego i do 40 godzin w przypadku połączenia przewodowego.

4 czerwca 2022

Tomasz Tamborski

Absolwent Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (kontrabas, gitara basowa), wielokrotny laureat ankiety Jazz Top miesięcznika "Jazz Forum" w kategorii najlepszy muzyk jazzowy