AKG wprowadza na rynek nową serię flagowych aparatów słuchowych N20

Firma AKG wprowadziła na rynek nową serię słuchawek, z których flagowym modelem jest wewnątrzkanałowy model N20. Zaprezentowane światu po raz pierwszy na targach MWC -2015, zdobyły dobre oceny za model prezentacji. "Firma AKG zawsze zachwycała fanów marki wiarygodnością i prostolinijnością dźwięku.

Nasza nowa seria N jest skierowana do użytkowników, którzy wiedzą, jaki powinien być dźwięk i chcą go słuchać w sposób czysty w całym zakresie częstotliwości. Flagowe słuchawki N20 będą wspaniałą okazją do poznania słuchawek prawdziwie premium, pozwalających doświadczyć wielu emocji podczas słuchania ulubionych utworów"- powiedział o nowej firmie Evgeny Konov, Dyrektor Generalny HARMAN w Rosji.

Półkryta konstrukcja modelu zachwyci Cię swoją powściągliwością i zwięzłością wykonania. Matowe wykończenie będzie przyjemne w dotyku, a 1,2-metrowy kabel, wykonany z nieplączącego się materiału, pozwoli na wygodne przenoszenie słuchawek. Obudowa słuchawek dousznych AKG N20 wykonana jest z aluminium, co pozwala nadać wychodzącemu sygnałowi referencyjne brzmienie. Zestaw zawiera futerał, 3 pary silikonowych poduszek usznych w trzech rozmiarach (S, M, L), narzędzie do czyszczenia i adapter samolotowy.

N20 zadebiutował w kategorii "Made for iPhone / iPod / iPad". Słuchawki są certyfikowane do współpracy z urządzeniami firmy Apple, ale dzięki uniwersalnemu pilotowi z mikrofonem zapewniają doskonałą synchronizację z gadżetami z systemem Android. Można je sparować z wybranym systemem operacyjnym, przesuwając przełącznik na pilocie w określone położenie ("I" w przypadku systemu iOS, "A" w przypadku systemu Android). Umożliwia także odbieranie połączeń przychodzących, regulację głośności, wstrzymywanie i przełączanie utworów. Zapewnia doskonałą czystość dźwięku w całym zakresie częstotliwości (20 Hz - 20 kHz), przenosząc użytkownika na nowy poziom doznań słuchowych. Najmocniejszym punktem jest bas, który ma przyjemną głębię.

Słuchawki AKG N20 otwierają nową kartę w historii firmy i przyszłości serii N. Nowość jest idealna dla użytkowników, którzy preferują podróże i nowe przygody, podkreślając tym samym chęć słuchacza do poszukiwania nowych doznań.

27 maja 2022

Krystian Wolski

Absolwent Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (saksofon, urządzenia elektroakustyczne), laureat prestiżowych konkurów ogólnopolskich i międzynarodowych.